24.08.2022 // Петро Юрійович
Ділюсь лайкахом))) Довго міркував з чого зробити на човні кріплення для підсаки, побачив цей веслотримач і зрозумів, що це саме те, що мені потрібно, поспілкувався з консультантом, Аліною, вона сказала, що дуже часто саме для таких цілей купують, виявилось я не один такий винахідливий))). Шикарне кріплення вийшло і для підсаки і для спіннінга. Аліночко, дякую!!!
















